Maxigra Go LEK OTC
sprawdź

Dlaczego Maxigra Go?

Maxigra Go powoduje rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych, co skutkuje zwiększeniem napływu krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego.

Maxigra Go:

 
Aromat
miętowy
Tabletka o aromacie miętowym do rozgryzania i żucia.
 
Już po 12 min
Przyjmowana przed planowaną aktywnością seksualną
działa już po 12 min.
 
Do 4-5 h
Działa do 4-5 h. Niezbędna jest stymulacja seksualna.

Zaburzenia erekcji mają znaczący wpływ na jakość życia mężczyzn i ich partnerek, na pewność siebie, relacje emocjonalne oraz na poczucie własnej wartości. Przekładają się na inne sfery i aktywności życia. Udowodniono, że leczenie zaburzeń erekcji z wykorzystaniem sildenafilu jest związane z poprawą jakości relacji emocjonalnych oraz poczucia własnej wartości mężczyzn.

Czas działania Maxigry Go

  • Zapobiegasz problemowi z erekcją
  • Unikasz półśrodków
  • Lek zawierający najpopularniejszą substancję na kłopoty z erekcją - sildenafil
  • Osiągasz efekt, bardziej niż satysfakcjonujący
  • Dostępna bez recepty
Przeczytaj również:

Sprawność seksualna jest to zdolność do odbywania satysfakcjonujących stosunków płciowych i odczuwania związanej z nimi przyjemności. Uzależniona jest od właściwej reakcji organizmu na bodźce erotyczne.

Czytaj więcej »

Lekami I rzutu w leczeniu zaburzeń erekcji niezależnie od przyczyny, są inhibitory fosfodiesterazy typu piątego. Do grupy tej należy sildenafil.

Czytaj więcej »

Przede wszystkim warto wiedzieć, na czym właściwie polega mechanizm powstawania wzwodu. Za powstawanie erekcji odpowiadają trzy układy: krwionośny, nerwowy i hormonalny.

Czytaj więcej »